Malý skákací hrad se skluzavkou "DINO"

Vhodná atrakce pro zahradní oslavy. 

Max. pro 5 dětí současně.

délka: 3,9 m šířka: 4,3 cm výška: 3,2 m 

Velká nafukovací prolézací dráha "Tropický ostrov"

Vhodná atrakce pro velké veřejné eventy, školky, školy, firemní akce.


Pěnové dělo - BeamZ Professional JFC1000

Popis: Produkuje vysoce kvalitní zdravotně nezávadnou pěnu. Pěna je produkována uvnitř hlavy a vyfukována nepřetržitě. Dělo dokáže chrlit bílý proud rozložitelné pěny až do vzdálenosti 10m. 

Technické údaje: ovládání: manuální / spotřeba kapaliny: 50 za 2 min. 38s. / Napájení: 220-240V, AC, 50Hz / hmotnost: 46 Kg

Výrobník sněhu - ADJ VF Snow Flurry HO

VF Snow Flurry HO je vysoce účinný 1250W výrobník sněhu. Jeho dosah je 8-10 metrů. Vlastnosti a funkce: přepínač nízkého/vysokého objemu, ovládání pomocí DMX, UC-IR nebo dálkového časovače, čidlo nízké úrovně kapaliny pro ochranu čerpadla, indikátor úrovně kapaliny, 2,3litrová vnitřní nádrž na kapalinu a přepínač zapnuto/vypnuto na zadním panelu. VF Snow Flurry HO využívá sněhovou kapalinu na vodní bázi.

1 den: 1 250 Kč

Dvojitý výrobník bublin - BeamZ B2500

Jeho dvě silná dmychadla foukají vzduch na dvě kolečka, díky čemuž je zábava dvojnásobná.
Jelikož jsou dmychadla mírně nakloněná, bubliny do prostoru vycházejí směrem nahoru, a tak vydrží déle. Praktické bezdrátové dálkové ovládání umožňuje zapínání a obsluhu. Nádoba na tekutinu má objem 1 litr. Její doplňování je velmi jednoduché a časově nenáročné.


Maskoti pro narozeninovou oslavu

Pozvi si i ty na narozeninovu oslavu svoji oblíbenou pohádkovou postavičku.

Momentálně máme v nabídce Sněžný kluk, lev Alex, myška Minnie, myšák Mickey, Mimoň, Šmoula, král Jelimán, hrabě Drácula, Vampirina, Marshall, Skey, Chase, Oláfek

NAŠE SLUŽBY